0%

اگر به دنبال یک کت کلاسیک می گردید تا هیچ وقت از مد نیفتد و همیشه رنگ و بوی استایل شما را زیبا تر از سابق سازد، پیشنهاد ما به شما کت چرم مردانه است. داشتن یک کت چرم، در کمد لباس تمامی آقایان واجب و ضروری است. خبر خوش این است که مدل های کت چرم مردانه، آن قدر گسترده هستند که به راحتی می توانید مدل مورد علاقه خود را تهیه کنید و با توجه به استایل شخصی خود، از آن استفاده کنید. تمامی سلبریتی های مشهور از براندو و دین گرفته تا دیوید بکهام، از مدل های کت چرم مردانه در استایل هایشان استفاده می کردند و همین موضوع، آن را به لباسی کلاسیک و جذاب تبدیل کرده است. در ادامه مطلب، مدل های کت چرم مردانه را برایتان خواهیم آورد تا با آشنایی بیش تر، بهترین نمونه را برای استایل خود تهیه کنید.

 

1) کت مشکی چرمی یونیک مردانه

کت مشکی چرمی یونیک مردانه

هنگامی که به فکر خرید کت چرم می افتید، ناخودآگاه چند خصوصیت را برای خودتان در نظر خواهید گرفت. خصوصیاتی مانند دوخت و برش با کیفیت بالا، طراحی زیبا، براقیت، ماندگاری و تناسب در میان قسمت های مختلف آن را می توان در نظر گرفت. در میان مدل های کت چرم مردانه، کت مشکی یونیک، دارای تمامی ویژگی های بالا است و در اکثر استایل ها، جای خود را پیدا خواهد کرد. یکی از ست های پیشنهادی ما، استفاده از این کت به همراه یک شلوار جین تیره و جذب است و اگر یک جفت چکمه هم به آن اضافه کنید، استایل بسیار زیبا تری را تجربه خواهید کرد.

 

2) کت چرم موتور سواری مردانه

کت چرم موتور سواری مردانه

در میان مدل های کت چرم مردانه، این نمونه جزو قدیمی و کلاسیک ترین طراحی ها است. با جیب هایی که با زیپ بسته شده اند، یقه خاص و زیپی که در جلوی کت به کار رفته است، زیبایی آن چند برابر می شود. کت موتور سواری، از زمان های گذشته تا به حال طرفداران خاص خودش را در میان مردم داشته است. نیازی نیست که حتما موتور سوار باشید تا بتوانید یکی از آن ها را داشته باشید، بلکه اگر به دنبال استایلی اسپرت هستید، استفاده از این کت چرم با جین مشکی، تیشرت های اسپرت و بوت های زیبا، استایلی شیک و جذاب را به شما هدیه خواهد داد تا در تمامی قرار های غیر رسمی بدرخشید. استایلی که در بالا ذکر کردیم بر می گردد به دهه ها قبل که اکنون نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.

 

3) کت چرم رولند مردانه

کت چرم رولند مردانه

این نمونه در میان مدل های کت چرم مردانه، از طراحی بسیار ساده تر و کمی رسمی تر از نمونه قبلی برخوردار است که با این کت می توانید یک استایل زمستانی خاص داشته باشید و همچنین به دلیل طراحی نسبتا ساده آن، می توان آن را یک کت چرم همه کاره دانست که دارای یک یقه محکم و ایستاده و دو جیب ساده در طرفین آن است. از این نمونه، هم در قرار های غیر رسمی و هم در قرار های کمی رسمی می توانید بهره ببرید. اگر به دلیل محدود بودن بودجه خود، دنبال کتی می گردید که برای جاده ساخته شده باشد و در عین حال برای کار در دفتر یا محل کارتان نیز راحت و مناسب باشد، این نمونه را به شما معرفی می کنیم تا از خرید خود راضی و خشنود باشید.

 

4) کت چرم خلبانی مردانه

کت چرم خلبانی مردانه

اگر در میان مدل های کت چرم مردانه، به دنبال نمونه ای می گردید که استایل بدنی شما را زیبا تر سازد و در نتیجه موجب ارتقا اعتماد به نفس شما شود، کت چرم خلبانی نمونه ای کاملا قابل اعتماد و مناسب برای شما است. اگر رنگ مشکی آن را که از چرم با دوامی ساخته شده است، تهیه کنید و آن را با یک جین آبی، تیشرتی خنثی و یک جفت بوت مشکی جذاب استایل کنید، اعتماد به نفس شما به طرز وصف ناپذیری افزایش خواهد یافت و در تمامی جمع های دوستانه خود، خواهید درخشید.

 

5) کت چرم واکر مردانه

کت چرم واکر مردانه

آیا در میان مدل های کت چرم مردانه، به دنبال نمونه ای می گردید که براق، با کیفیت و با دوام بالا باشد؟ این مدل پیشنهاد ما به شماست که با خرید آن می توانید، کمد لباس خود را به طور جدی دگرگون سازید. بهتر است برای داشتن استایل شیک تری، این کت چرم را با یک شلوار جین آبی و بوت های قهوه ای ست کنید. قابل استفاده در جاده و بر روی موتور سیکلت نیز است، اما نسبت به کت چرم موتوری، طراحی بسیار ساده تری دارد.

 

6) کت چرمی Schott مردانه

کت چرمی Schott مردانه

برای معرفی مدل های کت چرم مردانه، نیاز است تا به این مدل قدیمی نیز اشاره کنیم. کت چرمی Schott مردانه، دارای یک آستر از جنس فلانل است که تضمین بسیار خوبی برای گرم شدن شما در فصل های سرد سال است. همچنین بهتر است بدانید که رنگ قهوه ای این مدل، با جین و بوت مشکی، بسیار زیبا خواهد شد. بسیار با دوام است و به صورت روزانه می توانید از آن بهره ببرید.

 

7) کت چرمی کامیونی مردانه

کت چرمی کامیونی مردانه

در میان مدل های مختلف کت چرم مردانه، این کت کامیونی دارای یک ظاهر کلاسیک جاده ای است که تمامی ویژگی های ضروری در جاده را دارا است. بسیار سبک و با دوام است تا سفر های جاده ای را برای شما دلپذیر تر، گرم تر و لذت بخش تر سازد.