بلوز زنانه Pull and Bear کد 9801

تمام شده
کد محصول
999801
اطلاعات بیشتر
برندPull&Bear
تولید کنندهترکیه
جنسنخی
مدل یقههفت
نوع آستینکوتاه
تن خوراستاندارد
موارد استفادهروزانه, مهمانی‌ها
استایلکژوال (رومزه)
طرحگل دار
مناسب برایخانم ها
مناسب فصلبهار, تابستان, پاییز
نحوه بسته شدنبندی
شرایط نگه داریشستشو در دمای 30 درجه سانتی گراد, از سفید کننده استفاده نشود, اتوکشی در درمای متوسط انجام شود, بدون امکان اتوکشی
طرح و مدل بلوز و شومیززنانه بسیار متنوع است و یکی از دغدغه های شبک پوشان انتخاب مناسب؛ درسِت کردن استایل مورد نظر است. علاوه بر رنگ، جنس و طرح در تکمیل ست مهم است. با فروشگاه مدمن میتوانید هماهنگی بیشتر در ست کردن لباسهایتان داشته باشید.
این مدل یکی از شیک ترین و زیباترین بلوز زنانه Pull&Bear با طراحی و دوخت بسیاربا کیفیت محصول کشور است. این بلوز زنانه Pull and Bear کد 9801؛کژوال (رومزه) در لیست محبوب‌ترین و هیجان انگیزترین مدل‌های بلوز زنانه قرار دارد.این بلوز مشکی رنگ آستین کوتاه دارد و در سایز ارایه شده است که با تن خور استاندارد مناسب برای روزانه, مهمانی‌ها در نظر گرفته شده است. در طراحی این بلوز از مدل یقه هفت و جنس پارچه این محصول ازنخی مرغوب و بادوام است که با استفاده ازبندی بسته میشود. این مدل بلوز گل دار تهیه شده از نخی؛ مناسب فصل بهار, تابستان, پاییز است و باید نکته ی آخر اگر می‌خواهید بلوز شما در استایلتان مرکز توجه باشد بهتر از رنگی استفاده کنید که در کنار رنگ پوستتان تضاد بالایی داشته باشد.
تحویل درب منزل

پرداخت هنگام تحویل

راهنمای در خرید

راهنمای در خرید

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

تحویل در فروشکاه

تحویل در فروشکاه

خرید آسان

خرید آسان

نقد خود را بنویسید
ثبت نظربلوز زنانه Pull and Bear کد 9801
شما هیچ محصول در لیست علاقه مندی ندارید.