استایلیست مدمن شوید!

مدمن از افراد علاقمند به حوزه فشن و لباس دعوت می‌کند تا به استایلیست‌های مدمن بپیوندید. در این بخش ، شما می‌توانید پس از خرید از مدمن، با پوشیدن لباس خریداری شده و ست کردن آن با لباس هایی مناسب، استایل خاص خودتان را بسازید و آن را برای مدمن ارسال نمایید. «استایلیست شو» همچنین فرصتی برای بهتر دیده شدن افرادی است که به حوزه فشن و مدلینگ علاقمندند، ولی جایی برای ارائه هنر خود پیدا نکرده‌اند، یا در شهرهای کوچک‌ سکونت دارند و چنین کاری برایشان میسر نیست. شاید شما آن کسی باشید که پوشش‌تان الهام بخش افراد دیگر باشد.

«استایلیست شو» برای مشتریان:

این بخش در واقع می تواند روشی باشد برای بهتر تصور کردن یک لباس، و ایده گرفتن برای ست کردن. چرا که در این بخش؛ لباس ها نه توسط مدل ها- که بدن ورزیده و خوش فرمی دارند- بلکه توسط افراد عادی پوشیده می‌شوند و در این صورت شما می‌توانید افرادی که استایلی مشابه خودتان دارند را ببینید و بهترین لباسی که برایتان مناسب است با الهام گرفتن از آن فرد انتخاب کنید. برای این کار از طریق لینک زیر به عنوان استایلیست در مدمن ثبت نام کنید. پس از تایید شما به عنوان استایلیست، عکس های ارسالی شما با نام خودتان در سایت قرار داده می‌شود.

چطور می‌توانم به عنوان استایلست ثبت نام کنم؟


اطلاعات لازم در لینک بالا را وارد نمایید. پس از تایید مدمن شما به عنوان استایلر شناخته می‌شوید و برای تکمیل پروفایلتان با شما تماس گرفته می‌شود.

چطور می‌توانم عکس را ارسال کنم؟

شما می توانید عکس خود را از طریق تلگرام به آیدی @modmanshop3 و یا به ایمیل [email protected] ارسال نمایید.

شما هیچ محصول در لیست علاقه مندی ندارید.