یکی از قوانین جدید مد اینه که هرقدر لازم باشد برای استایلمان کمتر فکر کنیم بهتر است!
از جین های آبی تیره تا کت های کوتاه، امسال هم مثل سالهای گذشته پرطرفدارترین لباسهایی هستن که میتونن تو کمد لباسهامون باشند!
jeans coat  
jean jacket mens
وقتی اولین خنکی پاییز را احساس می‌کنیم، دلمان می‌خواهد لایه‌های بیشتری را به لباس‌هایمان اضافه کنیم، مثل یک کت جین خوش رنگ.مد 2019 به شما میگوید سراغ کت‌های جین کوتاه بروید و بگذارید بلوز شما از زیر کت کاملا دیده شود.

اما باید ببینیم این ترند همیشگی را در فصل پاییز چگونه باید استفاده کرد. در ادامه با انواع مدهای جین پاییزی آشنا شوید.

jeans yelow mutun

معمولا لباس‌های جین، به‌خصوص آن‌هایی که آبی هستند، به رنگ‌های زیادی می‌آیند. بهتر است این رنگ‌ها و تناژهایشان را به دو نیم‌سال تقسیم کنید و رنگ‌هایی مثل سبز روشن، لیمویی و صورتی را برای نیم‌سال اول و روزهای گرم در کنار لباس جین آبی‌تان بنشانید، در حالی‌که رنگ‌های گرمی مثل آجری، نارنجی و قرمز را برای استایل پاییزه و زمستانه‌تان کنار می‌گذارید.


شاید هیچوقت فکر نمی کردید که شلوارها جین راسته دوباره مد شوند اما امروز زندگی بدون آن ها را نمی تونیم تصور کنیم. پاییز امسال با یک شلوار جین راسته و یک جفت کفش پاشنه تخت استایل خودتان را بسازید.

jean colors green

 


رنگ شلوار جین را متناسب با محلی که می‌روید انتخاب کنید

اگر می‌خواهید شلوار جین برای محیط کارتان انتخاب کنید حتما سراغ رنگ‌های تیره بروید. در کل برای حاضر شدن در محیط‌های رسمی و کاری باید شلوار جین با رنگ‌های سوره‌ای تیره یا مشکی انتخاب کنید.

jean blue mens fashion
برای میهمانی‌ها بهتر است شلوار جین‌هایی با رنگ روشن انتخاب کنید.

شلوار جین‌های رنگی یکی از مدل‌های تقریبا جدید در دنیای مد است که طرفداران خاص خودش را دارد. این مدل شلوار جین برای میهمانی و دور همی‌های دوستانه ماسب است.

بهتر است این شلوار جین‌های رنگی را با کفش اسپرت و یا پاشنه کوتاه با همان تم رنگی شلوار جین تان ست کنید

jeans leather shoeas men
جین و چرم، یک ترکیب ایده‌آل

 اگر دوست دارید استایلی برای خودتان بسازید که متفاوت بودن شخصیت و ساختارشکن بودنتان را نشان دهد؛ سراغ ترکیب جین و چرم بروید. با تهیه یک کت چرم مشکی و قرار دادن آن در کنار شلوار جین آبی، ترکیبی ایجاد می‌شود که در عین شیک بودن، متفاوت هم هست و می‌تواند ابعادی از شخصیتتان را نشان دهد که دوست دارید بقیه بیشتر به آن توجه کنند.

اگر سایز بزرگ هستید...
افرادی که سایز بزرگی دارند باید دقت بیشتری به خرید لباس‌های جین داشته باشند. استفاده از جین‌های تیره مثل مشکی، طوسی و سرمه‌ای می‌تواند بخشی از اضافه وزن این افراد را پنهان کند؛ در‌حالی‌که جین‌های روشن اضافه وزن را بیشتر نشان می‌دهند. به همین دلیل است که به افراد لاغراندام توصیه می‌شود رنگ‌های روشن و شاد بپوشند.